UCZESTNICY KOŁA ERASMUS+

LISTA UCZESTNIKÓW KOŁA ERASMUS+
projekt: „Mensaje de Picasso siempre vive en ciudadania activa”
rok szkolny 2019/2020

Magdalena Gerej-Lasota (7d)
Milena Cieślak (7d)
Gabriela Mańczyk (8b)
Matylda Januszewska (7d)
Aleksandra Król (8b)
Anna Kurowska (7d)
Zuzanna Lewicka (8b)
Malwina Łukawczyk (7d)
Aleksandra Matlakowska (8b)
Matylda Rais (7d)
Marta Ternes (7d)
Alicja Zagórska (7d)
Elżbieta Sokołowska (7d)

Opiekun: Małgorzata Sobczyk

LISTA UCZESTNIKÓW KOŁA ERASMUS+
projekt: „Mensaje de Picasso siempre vive en ciudadania activa”
rok szkolny 2021/2022

Piotr Wojtaszek (7g)
Aleksander Zacharkiewicz (8e)

Opiekun: Małgorzata Sobczyk

Nazywam się Matylda Januszewska. Mam 13 lat. Interesuję się jazdą konną, jeżdżę 3 lata.
Jestem raczej otwartą osobą, lubię zawierać nowe znajomości. Chodzę na koło Erasmus, ponieważ chciałam rozwijać znajomość języka i spróbować nowego dla mnie doświadczenia.

Cześć. Mam na imię Ania. Mam 14 lat. Jestem uczennicą klasy 7 dwujęzycznej z hiszpańskim.
Zdecydowałam się na uczestnictwo w projekcie, ponieważ chciałam podszkolić swoją wymowę w języku hiszpańskim. Zwykle na spotkaniach omawiamy zadania związane z naszym projektem. Dzielimy się pracą i wspólnie ustalamy dalszy plan działania koła. Bardzo podoba mi się atmosfera, jaka panuje na naszych zajęciach. Wszyscy są dla siebie mili i myślę, że bardzo się lubimy. Mam nadzieję, że dzięki naszemu projektowi rozwinę jeszcze bardziej wymowę w tym języku. Miałam okazje uczestniczyć w wymianie do Hiszpanii. Było wspaniale. Mam nadzieję, że będę mogła jeszcze raz wziąć udział w takim wydarzeniu i na pewno w następnym roku szkolnym będę członkiem tego koła.

Nazywam się Zuzanna Lewicka, jestem uczennicą kl.8b.
Na kole Erasmus+ dzieją się tu bardzo fajne i ciekawe rzeczy, rozwijamy swoje zainteresowania i możemy wykazać się swoimi umiejętnościami. W tym roku rozmawiamy o malarzu (Picasso), wymyślamy gdzie zabrać kolegów i koleżanki z wymian, kręcimy filmy oraz opisujemy obrazy, przygotowujemy prezentacje. Podoba mi się gdy przyjeżdżają osoby z wymiany oraz jak pokazujemy im Warszawę i naszą szkołę. Chętnie zapoznałabym nowych znajomych z zagranicy. W następnym roku szkolnym chciałabym dalej uczestniczyć w kole, ale niestety nie będzie to możliwe ponieważ zmieniam szkołę.

Mam na imię Milena Cieślak i chodzę do klasy 7d. Jestem uczestnikiem koła, ponieważ chciałam bardziej rozwinąć się w języku hiszpańskim i spróbować tego nowego doświadczenia.
Na spotkaniach robimy wiele różnych rzeczy, od przygotowywania się do wymiany, po wycinanie i sklejanie kostek promujących projekt. Podoba mi się to, że mogłam bardziej rozwinąć swój hiszpański oraz zaznajomić się z historią Pabla Picassa. Chciałabym by skończyła się kwarantanna i byśmy mogli brać udział w wymianach i odegrać sztukę. Na przyszłość chciałabym pojechać na wymianę do jakiegoś kraju i jeszcze bardziej poszerzyć znajomość języka i kultury hiszpańskiej.

Mam na imię Gabriela, jestem uczennicą klasy 8 szkoły podstawowej.
Uczestniczę w zajęciach koła, ponieważ dzięki niemu można poszerzać kontakty międzynarodowe, mamy możliwość wyjazdów za granicę, a poruszane na nim tematy są interesujące. Na spotkaniach koła wykonujemy zadania w współpracy z naszymi partnerami zagranicznymi. Podobają mi się różne zadnia zespołowe jak na przykład wykonany w tym roku film o szkole. Lubię też atmosferę panującą podczas zajęć, każdy ma szansę żeby wyrazić swoje zdanie. Chciałabym utrzymać kontakt ze wspaniałymi osobami poznanymi podczas wymiany w Hiszpanii. W przyszłości chciałabym dalej uczyć się języka hiszpańskiego, oraz mimo, że będę w innej szkole spotkać się jeszcze raz z osobami poznanymi podczas wymiany.

Nazywam się Matylda Rais. Jestem uczennicą klasy 7d z rozszerzonym hiszpańskim i mam 14 lat.
Uczęszczam na koło ponieważ pozwala mi ono poszerzać wiedzę na temat kultury w Hiszpanii i języka. Na zajęciach rozwijamy swoją wiedzę na temat Hiszpanii, języka, a także na temat Pabla Picassa. Po projekcie myślę, że będzie mi łatwiej porozumiewać się w języku hiszpańskim i myślę, że znajomości zawarte podczas wymiany będą się długo utrzymywały. Mam nadzieję, że w przyszłości będę miała możliwość zwiedzenia całej Hiszpanii, i że ten projekt mi w tym pomoże.

Mam na imie Marta Ternes. Jestem uczennicą klasy 7d z rozszerzonym hiszpańskim.
Mam 14 lat, interesuję się rysowaniem. Chodzę na koło Erasmus+ ponieważ chciałabym się rozwinąć w języku hiszpańskim. Mam nadzieję, że znajdę się w sytuacjach w których znajomość języka hiszpańskiego mi pomoże.

Hej! Mam na imię Ela Sokołowska i mam 13 lat. Chodzę do 7 klasy z rozszerzeniem hiszpańskim.
Uczestniczę w zajęciach koła Erasmusmus+, żeby poznać kulturę różnych krajów i nauczyć się hiszpańskiego. Na spotkaniach zwykle omawiamy życie i twórczość Pabla Picassa. Na spotkaniach panuje zawsze miła i przyjazna atmosfera.Podoba mi się też wygodna forma nauki języka. Chciałabym zwiedzić kraje uczestniczące w projekcie i poznać tamtejszych ludzi.